Ústav

10. února 2010 v 20:47 | ylil |  mimo mísu
Jo jo blbá nálada ve škole...


Depresivní obdélníková místnost, jakoby oblečené v bílém rouchu. To je to co mě tu obklopuje. Obklopuje tu mě, a dalších dvacet lidí. Deset už jich nedorazilo, kdo ví co je s nimi. Může za to ten chlad který panuje tam, tam za okny? Nebo snad ti, kteří nás tolik moc týrají? Jedna z těch tyranů tu zase stojí před námi a ječí na nás, stejně tak jako všichni ostatní. Nereagují na naše trápení, na bolest, na naše nechápavé pohledy. Nereagují na nic, jakoby byli roboti. Sem tam nás seřvou jako psy aniž bychom něco udělali. Mají to snad tak nastavené? Jednou za pět minut ty malý spratky seřvat!
No, ani bych se nedivila.
Nemáme žádnou šanci se odtud dostat. Jsme téměř přivázáni k tvrdým dřevěným židlím, zatímco ty tyrani si dřepí na mnohem měkčí. Před námi hloupé dřevěné lavice, kde se nic neschová.
Na útěk můžu zapomenout, když si uvědomím, že naše cela je ve třetím patře, a kdo ví jak bych mohla dopadnout. A přes dveře to bohužel také nepůjde. Jakmile už bych volnost měla na dosah ruky, zastavili by mě a chtěli by svolení, že smím odejít.
Které získat nemůžu a zfalšovat ho? To by mě stálo krk…
Nesnáším to tu, stejně tak jako snad sedmset dalších studentů…Kdo by měl rád tenhle ústav, který je údajně střední škola???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 4. března 2012 v 12:45 | Reagovat

Super ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama