Chyba

29. listopadu 2011 v 12:39 | Ylil |  mimo mísu
prostě chyba v Matrixu...


nesnášim to tu!!! chci pryč...najít si práci a odstěhovat se..to se nedá...dyt každej den maj nějaký zasraný kecy...jak mám pak normálně žít, když vidim tu negativitu která se na mě ze všech stran sype...všechno co udělám je špatně, všechno zničim, já sem ta chyba!!! je to všude kolem mě napsáno, mám to vyryté na čele, na rukách na nohách po celém těle - CHYBA!!!
a když si chci něco pořídit, tak maj taky kecy, pořídej to samy a pak maj zase samý kecy, že co sem s tim zase provedla!!! SERU NA NĚ!!!!
slzy mi tu stejkaj po tváříéch a co? beztak to nikoho nezajímá...kdybych tu hebla, tak si toho ani nikdoo nevšimne. Jsem tu zbytečná, tak zbytečná, že si kolikrát řikám, jestli má cenu tady být. k čemu...nesnášim to tu!!! chci pryč...najít si práci a odstěhovat se..to se nedá...dyt každej den maj nějaký zasraný kecy...jak mám pak normálně žít, když vidim tu negativitu která se na mě ze všech stran sype...všechno co udělám je špatně, všechno zničim, já sem ta chyba!!! je to všude kolem mě napsáno, mám to vyryté na čele, na rukách na nohách po celém těle - CHYBA!!!
a když si chci něco pořídit, tak maj taky kecy, pořídej to samy a pak maj zase samý kecy, že co sem s tim zase provedla!!! SERU NA NĚ!!!!
slzy mi tu stejkaj po tváříéch a co? beztak to nikoho nezajímá...kdybych tu hebla, tak si toho ani nikdoo nevšimne. Jsem tu zbytečná, tak zbytečná, že si kolikrát řikám, jestli má cenu tady být. k čemu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama